Yükleniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda


Eviniz için dekorasyon ve tarzınıza uygun, birbirinden şık, modern ve kullanışlı en yeni modellerimizle, iyi bir başlangıç yapacağınız üç mağazamızla hizmetinizdeyiz. Kaliteli ürün anlayışıyla: Yatak odası, yemek odası,TV üniteleri, oturma grupları, koltuk takımları ve bunlara uygun sehpa modellerini sizlere sunuyor. Satış sonrası hizmette her türden yedek parça ve servis konusunda gereken pratiğe ve hıza sahiptir.

Vizyon


Ridos Mobilya, Merkezi İzmitte verdiğimiz hizmeti Türkiye ve tüm dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da lider olmayı hedefler.

Misyon


Ridos Mobilya faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiştir.